Atvirų durų vakarai priešmokyklinių, 1-8 klasių moksleivių tėvams - Vitlio Licėjus

Atvirų durų vakarai priešmokyklinių, 1-8 klasių moksleivių tėvams

Vitlio licėjus – naujausias inovacijas taikanti dabarties mokykla su stipria inžinerine, technologine ir menine pakraipa. Čia auga smalsumas, skleidžiasi kūrybiškumas ir nebijoma eksperimentuoti.

 

 

Vitlio licėjuje technologijas pasitelkiame ugdymui, smalsumo sužadinimui. Vaikai atlieka užduotis su interaktyviomis programomis, užduočių atlikimui pasitelkia robotus, nuotolinio mokymo metu mato ką mokytoja rašo ant išmaniosios lentos, prisijungia prie klasės iš bet kurios pasaulio vietos, noriai ateina atlikti užduotis pakviesti prie lentos.

  • Tinkamai naudojamos technologijos padeda suvokti technologinės pažangos svarbą žmonijos gyvenime, jų sąsajas su gamtine, socialine ir kultūrine aplinka. Visgi šių laikų vaikams jau nebeužtenka įgyti tik bazinių kalbinių ir matematinių žinių. Todėl nuo mažumės turi būti nuosekliai ugdomas ir gebėjimas laisvai valdyti technologijas, informacinius srautus. Siekiame, kad Vitlio licėjaus moksleiviai laisvai veiktų naujųjų medijų ir skaitmeninių technologijų lauke, taikytų mokslo, technologijų žinias ir gebėjimus.
  • Naudojamos technologijos padeda suvokti technologinės pažangos svarbą žmonijos gyvenime, jų sąsajas su gamtine, socialine ir kultūrine aplinka. Skatinamas vaikų domėjimąsi išradimais, platesniu pasauliu nei apima mokymosi programa ir žinių pritaikymu, pasidalinti informacija ir patirtimi, idėjomis ir praktiniais pavyzdžiais.
  • Kasmet vista Išradėjų naktis, kurios metu organizuojamos kūrybinės, inžinerinės bei eksperimentų dirbtuvės. Inžinerinis ugdymas (t. y. inžinerinės minties, inžinerinės kūrybos, inžinerijos mokslo pasiekimais ir inžinerinių tyrimų praktika grįstas ugdymas) yra grindžiamas požiūriu, kad šiuolaikinėje kultūroje mokslinė, inžinerinė, meninė kūryba sinergiškai veikia viena kitą ir yra šiuolaikinės visuomenės progreso variklis.
  • Mokomasi pagal Cambridge programą. Tai pasaulinio lygio mokymo programa, aukštos kokybės pagalba mokytojams ir integruotas vertinimas, įskaitant Kembridžo IGCSE ir Kembridžo International AS & A Levels kvalifikacijas, kurias pripažįsta viso pasaulio universitetai. Kembridžo ugdymo programos etapus, padeda mokiniams tobulinti dalykines žinias, lavina konceptualų supratimą, ugdo aukštesniojo mąstymo gebėjimus, kurių itin reikia norint sėkmingai mokytis mokykloje, universitete ar įsidarbinant.
  • Vitlio licėjuje robotus konstruojame, programuojame ir per pamokas, ne tik būreliuose. Vaikai pamokų metu perpranta kas yra robotas, kaip jis sukuriamas ir valdomas, susidomi mokymusi. Iš pradžių susipažįsta su detalėmis, jungtimis, vėliau konstruodami prijungia bateriją ir motorą. Taip robotas tampa funkcionaliu, o vaikas aiškiau suvokia kaip veikia mechanizmai: kaip robotas funkcionuoja su ir be motoro.

Kviečiame priešmokyklinių, 1-8 klasių vaikų tėvelius į saugius nuotolinius, atvirų durų vakarus Vitlio licėjuje. Turėsite galimybę susipažinti su Vitlio licėjaus kryptimis, ugdymo organizavimu, popamokine veikla. Nuolat vyksta interaktyvios pamokos už mokyklos ribų.

Vitlio licėjus – privati mokykla Vilniuje, taikanti naujausias inovacijas su stipria inžinerine, technologine ir menine pakraipa. Licėjus įsikūręs 2 padaliniuose Antakalnio g. 54 ir Ateities g. 44, Vilnius.

Kviečiame registruotis ir dalyvauti. Registracijos forma.

ℹ️ Daugiau informacijos el.paštu info@vitliolicejus.lt
ℹ️ Užsiregistravusiems prisijungimai į Atvirų durų vakarus per ZOOM platformą bus atsiųsti el. paštu.
Apie tolesnius atvirų durų vakarus sekite informaciją tinklalapyje.

ℹ️  Atvirų durų vakarai vyksta 18.00 val. nuotoliniu būdu:

  • 5-8 kl. sausio 13 d., 27 d. vasario 10 d. 24 d.
  • 0-4 kl. sausio 12 d. 20 d. vasario 3 d. 17 d.

Taip pat galite registruotis ir individualiai konsultacijai – pažymėkite tai registracijos formoje arba parašykite el. paštu info@vitliolicejus.lt.

 

News

Įvykdytas “Music and Orff Education in Preschool Period” projektas

Nuo 2018 m. lapkričio mėnesio Vitlio licėjuje vyko muzikos projektas…
DAUGIAU

Įvykdytas “Music and Orff Education in Preschool Period” projektas

Nuo 2018 m. lapkričio mėnesio Vitlio licėjuje vyko muzikos projektas „Music and Orff Education in Preschool Period“. Projekto metu įvykdyti 5 vizitai tarp Turkijos, Makedonijos ir mūsų įstaigų, kurių metu…
DAUGIAU

Įvykdytos sporto projekto „Mano sporto piramidė“ veiklos

2021 m. sausio 18 - gruodžio 17 dienomis Vitlio licėjuje…
DAUGIAU

Įvykdytos sporto projekto „Mano sporto piramidė“ veiklos

2021 m. sausio 18 - gruodžio 17 dienomis Vitlio licėjuje vyksta Vilniaus miesto savivaldybės finansuojamas sporto projektas „Mano sporto piramidė“. Jo metu surengti įvairūs renginiai vaikų aktyvumui skatinti: Rytais, prieš…
DAUGIAU

Išradėjų naktis

Vitlio licėjuje įvyko  Išradėjų naktis. Licėjaus mokiniams penktadienio vakarą vyko įvairios kūrybinės, inžinerinės bei eksperimentų laboratorijos. Gaminome žibintus, darėme bandymus, dalyvavome estafetėse, gaminome maisto inžinerijos…
DAUGIAU

Išradėjų naktis

Vitlio licėjuje įvyko  Išradėjų naktis. Licėjaus mokiniams penktadienio vakarą vyko įvairios kūrybinės, inžinerinės bei eksperimentų laboratorijos. Gaminome žibintus, darėme bandymus, dalyvavome estafetėse, gaminome maisto inžinerijos kūrinius, šokom diskotekoje ir su…
DAUGIAU

Vyksta sporto projektas „Mano sporto piramidė“

  2021m. sausio 18 - gruodžio 17 dienomis Vitlio licėjuje…
DAUGIAU

Vyksta sporto projektas „Mano sporto piramidė“

  2021m. sausio 18 - gruodžio 17 dienomis Vitlio licėjuje vyko Vilniaus miesto savivaldybės finansuojamas sporto projektas. Jis padėjo stiprinti Valstybinėje sporto strategijoje įvardintą vieną iš silpnųjų pusių: sporto ir…
DAUGIAU

Atvirų durų vakaras 5-6 klasių moksleivių tėvams

Lapkričio 25 d. 18:30 val. ir lapkričio 28 d. 18:00…
DAUGIAU

Atvirų durų vakaras 5-6 klasių moksleivių tėvams

Lapkričio 25 d. 18:30 val. ir lapkričio 28 d. 18:00 val. kviečiame 5-6 klasių vaikų tėvelius į saugų nuotolinį, atvirų durų vakarus Vitlio licėjuje. Turėsite galimybę susipažinti su Vitlio licėjaus…
DAUGIAU
RODYTI DAUGIAU