Erasmus+ projektas Palermo mieste | Vitlio licėjus

Erasmus+ projektas Palermo mieste

Nuolat globalėjančiame pasaulyje, kai technologijos naudojamos beveik visur – svarbu suprasti technologijų reikšmę ir jų panaudojimą kasdienėje veikloje. Išmaniosios technologijos naudojamos ir ugdymo procese, o tam, jog geriau suprastume technologijas ir jų panaudojimą mokomuosiuose dalykuose, Vitlio licėjaus mokytojos dalyvavo Palermo mieste vykusiuose mokymuose: ,,Making The Most of new technologies apps and social media in the classroom” ir ,,Disvover the best apps and tools for e-learning, distance learning and web design”. Mokymuose dalyvavo dalyviai iš beveik visos Europos: Slovakijos, Latvijos, Čekijos, Ispanijos, Bulgarijos.

Dalyvaudami šiuose mokymuose mokytojos išmoko naudotis įvairiausiomis technologinėmis priemonėmis ir jas diegti integruojant į savo mokymo metodus. Mokymų tikslas buvo pritaikyti technologijas įprastose ir virtualiose klasėse, siekiant lengviau ir efektyviau mokyti.

Mokymų pradžia prasidėjo nuo paprasčiausių ir lengviausių vaizdo įrašų redagavimo įrankių, kurie gali pasitarnauti pamokų metu. Šias redagavimo priemones galima naudoti įvairiems tikslams, pvz. pristatant naują temą, apibendrinant seną, kuriant darbų pristatymus, o svarbiausia – skatinant mokinius kurti patiems – taip ugdant jų kūrybiškumą. 

Kita mokymuose analizuota tema – kaip sukurti svetainę, kurioje galima rasti įvairių interaktyvių galimybių, kurias galima pritaikyti mokymosi dalykuose. Kurdami skirtingus puslapius dalyviai turėjo galimybę individualizuoti savo internetinę svetainę, rašyti tinklaraštį, kuriame būtų pranešama apie projekto kūrimo etapus, kurti portfolio ir pan.

Kursas apėmė ir kitas plačiai naudojamas priemones, kurios skirtos rinkti išteklius bei dalintis turiniu su visais mokiniais. Buvo atrastos platformos, leidžiančias tobulinti vaizdo įrašus, vaizdus, ​​tekstus ir kitą mediją, o visu šiuo turiniu su mokiniais dalintis vienu paspaudimu.

Tarp visų šių daugybės atrastų įrankių bei priemonių, mokytojai dar taip sužinojo apie interaktyvius pristatymus, kurių metu mokytojas gali paklausti klasės nuomonės, pateikdamas apklausas, kurdamas žodžių klausimynus, užduodamas klausimus ar prašydamas suteikti grįžtamąjį ryšį apie įvykusią pamoką ar kuriant viktorinas, norint patikrinti mokinių pažangą.

Dalyviams šie mokymai suteikė daugiau žinių apie interktyvias technologines priemones, kurias galima pritaikyti ugdyme, taip pat – šiuolaikinių priemonių naudojimas ugdyme pritrauks mokinių dėmesį, skatins kūrybiškumą, didins motyvaciją ir suteiks sukurs aplinką, kurioje mokytis smagu.

 

Become Vitlis and JOIN US!

This is a Private school in Vilnius

JOIN US

Discover the World inventively

JOIN US

Innovative learning methods

JOIN US

Here, curiosity is acquired.

JOIN US
Erasmus+ projektas Palermo mieste nuotrauka
Erasmus+ projektas Palermo mieste nuotrauka
Erasmus+ projektas Palermo mieste nuotrauka
Erasmus+ projektas Palermo mieste nuotrauka

Blog

Mąstymo įpročio – atkaklumo – ugdymas

Vitlio licėjuje ugdome ne tik žingeidžius ir mąstančius jaunuolius, bet ir atkaklius bei ryžtingus, nuolat siekiančius savo tikslų ne tik mokykloje, bet ir už jos ribų!
MORE

Mąstymo įpročio – atkaklumo – ugdymas

Mąstymo įpročiai – plataus spektro įgūdžių rinkinys, lemiantis požiūrį, reakciją į situacijas ir sąveiką su aplinkiniu pasauliu ir apimantis ne tik intelektinius, bet ir emocinius įgūdžius – tai tarsi svarbiausi…
MORE

IB PYP PROGRAMME MODEL

The IB PYP puts the students at the center of the programme. The whole programme is built around the student, encompassing six transdisciplinary themes.
MORE

IB PYP PROGRAMME MODEL

IB PYP programos centre – mokinys. Aplink mokinį kuriama visa programa, apimanti šešias transdisciplinines temas, gvildenamas temas per dalykų sritis, projektinius darbus, o svarbiausia – ugdomas mokinio profilio savybes. Veiksmai…
MORE

EXPERT lygio įvertinimas

Vitlio licėjus atitiko 21 STEM mokyklos kriterijus ir „STEM SCHOOL LABEL“ ekspertai mokyklai suteikė aukščiausią EXPERT ženkliuką! 
MORE

EXPERT lygio įvertinimas

Kas gi yra ta STEM mokykla? STEM mokykla – tai turinti aiškią STEM strategiją, kuri apibūdinama pagrindiniais elementais ir kriterijais. STEM mokyklos ženklo tikslas – padėti Europos mokykloms sudominti jaunuosius…
MORE

IB learner profile

The Learner Profile describes the qualities of the children we aim to develop through the IB programme
MORE

IB learner profile

Visų IB programų tikslas – ugdyti tarptautiniu mastu mąstančius žmones, kurie, pripažindami savo bendrą žmogiškumą ir bendrą planetos globą, padeda kurti geresnį ir taikesnį pasaulį. Mokinio profilyje aprašytos savybės, kokius…
MORE

International Baccalaureate (IB) programme – what is it?

The International Baccalaureate aims to develop inquiring, knowledgeable and caring young people who help to create a better and more peaceful world through intercultural understanding and respect.
MORE

International Baccalaureate (IB) programme – what is it?

Tarptautinio bakalaureato programa  (IB) – kas tai?   Vitlio licėjus yra IB PYP programos mokykla kandidatė IB PYP programa skirta 3-12 metų vaikams. Programa sutelkta į visapusišką vaiko ugdymą tiek…
MORE

Susipažinkite su Vitlio licėjumi online – atvirų durų vakarai!

Kviečiame iš arčiau susipažinti su Vitlio licėjumi besidomintiems 0-4 kl. ir 5-9 kl.
MORE

Susipažinkite su Vitlio licėjumi online – atvirų durų vakarai!

Kviečiame dalyvauti online atvirų durų vakaruose skirtuose 0-4 kl. (vasario 26 d. 18:00) ir 5-9 kl. (vasario 28 d. 18:00) mokinių tėvams.  Sužinoti apie licėjų galėsite nuotoliniu būdu formatu iš…
MORE
READ MORE
en_GBEnglish