Vitlio šeimos festivalis | Privati mokykla Vilniuje Vitlio licėjus

Vitlio šeimos festivalis

Birželio 15-16 dienomis Neries regioninio parko apsuptyje nuaidėjo Vitlio šeimos festivalis! Į stovyklavietę praleisti laiko susirinko visa Vitlio bendruomenė – nuo mažiausiųjų iki didžiausiųjų festivalio dalyvių!

Festivalio pradžia buvo ypatingai svarbi vieniems iš festivalio dalyvių – įteikti priešmokyklinio ugdymo baigimo diplomai, nuo rugsėjo į pirmą klasę keliaujantiems Vitlio licėjaus mokiniams.

Neveltui festivalyje susibūrė ir tėvai, ir mokiniai bei mokytojai – visi mes kartu kuriame veiklią bei aktyvią bendruomenę. Šiam tikslui pasiekti šiais metais įgyvendinama ambasadorių iniciatyvą ir festivalio metu apdovanojome šių metų ambasadorius. Specialiai šiai iniciatyvai sukurtas ženklelis nugulė ir pas tėvus, garsinančius mokyklos vardą, ir pas mokinius, savo pasiekimais stebinančius visą mokyklą.

Visi kartu pasidžiaugę keliavome pramogauti. Festivalio metu netrūko aktyvių veiklų – batutai tiek dideliems, tiek mažiems, NASA simuliatorius, prie kurio eilės nusidriekė ir pasibaigė tik pramogą išbandžius po kelis kartus!

Norintiems ramesnių veiklų veikė kūrybinių dirbtuvėlių kampelis, kuriame gaminome apyrankes, piešėme ant drobės, išbandėme virtualios realybės akinius ir žinoma – kaip gi be blizgančių tatuiruočių!

O norintiems dar labiau atsipūsti, pabendrauti su draugais, kolegomis – chill zonoje buvę sėdmaišiai puikiai tam pasitarnavo. O kur dar chill zona su skaniu maistu…

Pramogų nestigo visą dieną, tačiau svarbiausia vakaro kulminacija – Vido Bareikio koncertas, kuris tikrai sudrebino visą stovyklavietę. Išsišokę, išsidūkę, visas dainas kartu išdainavę, dar suradome jėgų ir naktiniai diskotekai. Na, o vakaras užsibaigė bendryste – laužu bei kinu po atviru dangumi. Festivalio dalyviai įspūdžiais apie renginį dalinosi palapinių miestelyje.

Šis Vitlio šeimos festivalis leido suprasti, kokia vis tik vieninga ir stipri Vitlio bendruomenė. Kiek daug aktyvių, veiklių ir garsinančių mokyklos vardą tėvų bei vaikų. O visi kartu mes kuriame svarbią misiją – stipriname bendruomeniškumą, o tai prisideda prie ateities lyderių ugdymo.

Vieni kitiems pasižadėjome sugrįžti kitais metais, o visai Vitlio bendruomenei dėkojame už dalyvavimą. Vitlio licėjuje ir darželyje kuriame stiprią ir vieningą bendruomenę, kurioje kiekvienas bendruomenės narys jaučiasi saugus ir laukiamas.

 

Become Vitlis and JOIN US!

This is a Private school in Vilnius

JOIN US

Discover the World inventively

JOIN US

Innovative learning methods

JOIN US

Here, curiosity is acquired.

JOIN US
Vitlio šeimos festivalis nuotrauka
Vitlio šeimos festivalis nuotrauka
Vitlio šeimos festivalis nuotrauka
Vitlio šeimos festivalis nuotrauka

Blog

Metai mokslininko suole arba laboratorijoje

Vitlio licėjaus mokiniai įsisavino teorines žinias ir įgijo praktinių įgūdžių, kurie padėjo geriau suprasti gamtos mokslų pasaulį.
MORE

Metai mokslininko suole arba laboratorijoje

Per šiuos metus mūsų mokiniai ne tik įsisavino teorines žinias, bet ir įgijo praktinių įgūdžių, kurie padėjo geriau suprasti gamtos mokslų pasaulį. Ir nors apie gamtos pasaulį žinių pasisemta, tačiau…
MORE

Naujos patirtys dalyvaujant Erasmus+ projektuose!

Vitlio licėjaus mokiniai neseniai grįžo iš įspūdžių kupinos kelionės po Prancūziją, į kurią vyko su Erasmus+ projektu.
MORE

Naujos patirtys dalyvaujant Erasmus+ projektuose!

Privačios mokyklos Vitlio licėjaus mokiniai neseniai grįžo iš įspūdžių kupinos kelionės po Prancūziją, į kurią vyko su Erasmus+ projektu. Ši kelionė suteikė ne tik mokslines žinias, bet ir prisidėjo prie…
MORE

We became a Candidate School for the IB MYP

Vitlio Lyceum – a Candidate School for the International Baccalaureate (IB) Middle Years Programme (MYP)!
MORE

We became a Candidate School for the IB MYP

Privati mokykla Vitlio licėjus – Tarptautinio bakalaureato MYP (Middle Years Programme) mokykla kandidatė! Ką tai reiškia? Kaip mokykla kandidatė, galėsime pradėti diegti Tarptautinio bakalaureato filosofija paremtą pagrindinio ugdymo programą (MYP…
MORE

Išradėjų susirinkimas vienoje vietoje!

Vitlio licėjaus išradėjai susibūrė vienoje vietoje – mokykloje nugriaudėjo jau antrus metus vykstanti STEAM konferencija.
MORE

Išradėjų susirinkimas vienoje vietoje!

2024 m. gegužės 9 d. privačios mokyklos Vitlio licėjaus išradėjai susibūrė vienoje vietoje – mokykloje nugriaudėjo jau antrus metus vykstanti STEAM konferencija. Visus metus ruošęsi mokiniai savo projektus viešai pristatinėjo…
MORE

Pažintis su Vitlio licėjumi 5-9 kl. mokinių tėvams

Kviečiame dalyvauti privačios mokyklos Vitlio licėjaus atvirų durų vakare skirtame 5-9 kl. mokinių tėvams. 
MORE

Pažintis su Vitlio licėjumi 5-9 kl. mokinių tėvams

Kviečiame dalyvauti online atvirų durų vakare skirtame 5-9 kl. (gegužės 29 d. 18:00) mokinių tėvams. Sužinoti apie licėjų galėsite nuotoliniu būdu formatu iš jums patogios vietos. Susitikimo metu: Aptarsime jums rūpimus…
MORE

Kaip vaikams pasiekti asmeninių tikslų: svarbus tėvų pavyzdys

Siekdamas tam tikro tikslo, vaikas turi jausti ne tik tėvų palaikymą, emocinę paramą, tačiau ir suprasti, dėl kokių priežasčių jis tai daro, reflektuoti jau įveiktus žingsnius.
MORE

Kaip vaikams pasiekti asmeninių tikslų: svarbus tėvų pavyzdys

Dažnai tėvai pastebi, kad vaikams kyla sunkumų laikytis užsibrėžtų tikslų, pabaigti pradėtą užduotį. Nors išsikėlęs tikslą ir siekiantis rezultato vaikas trykšta entuziazmu, motyvacija gali greitai išblėsti. „Siekdamas tam tikro tikslo,…
MORE
READ MORE
en_GBEnglish