Privati mokykla Vilniuje, inžinerijos licėjus | Vitlio Licėjus
LT EN

Privati mokykla Vilniuje

TAPK VITLIU

Pažink pasaulį išradingai

TAPK VITLIU

Inovatyvūs būdai mokytis

TAPK VITLIU

Čia auga smalsumas

TAPK VITLIU
Privati mokykla Vilniuje nuotrauka
Privati mokykla Vilniuje nuotrauka
Privati mokykla Vilniuje nuotrauka
Privati mokykla Vilniuje nuotrauka

Šiandien smalsus kūrėjas, rytoj - išradėjas!

Privati mokykla Vilniuje - Vitlio licėjus, tai naujausias inovacijas taikanti dabarties mokykla su stipria inžinerine, technologine ir menine pakraipa.

DAUGIAU APIE MUS
Mokyklos vadovė Jovita Ponomariovienė
„Kiekvienas vaikas yra unikalus, o licėjaus tikslas yra  ugdyti kiekvieną vaiką kaip individualybę, atskleisti vaiko gebėjimus, juos tobulinti. Licėjaus pasirinkta ugdymo  kryptis – inžinerinis, kryptingas mokinių IKT ugdymas, STEAM – leis išauginti ne tik išsilavinusius piliečius, bet ir kūrybingus vaikus, kurie gebėtų originaliai, efektyviai ir kritiškai mąstyti, veikti ir kurti.“
Mokyklos vadovė Jovita Ponomarioviene

KODĖL VERTA TAPTI VITLIU?

Kompetentingi mokytojai

Mokykloje dirba kompetentingi ir profesionalūs mokytojai, taikantys šiuolaikinius mokymo(si) metodus. Mokytojai dirba pagal Vitlio specialistų sudarytą šiuolaikinės kokybiškos pamokos standartą.

Kembridžo programa

Mokykloje vaikai mokosi pagal pasaulyje pripažintą, akredituotą tarptautinę Kembridžo programą. Programa padeda mokiniams tobulinti dalykines žinias, lavina konceptualų supratimą, ugdo aukštesniojo mąstymo gebėjimus.

Tikslieji mokslai

Vitlio licėjuje itin didelis dėmesys skiriamas tiksliesiems mokslams: inžinerijai, matematikai ir technologijoms, akcentuojama meno kryptis. Vaikams čia suteikiamos visos galimybės siekti 21 a. kompetencijų, ugdyti loginį mąstymą.

Mokykla Antakalnyje​

Patogi lokacija atvykstant iš įvairių Vilniaus rajonų. Mokykla įkurta vaizdingoje Antakalnio vietovėje, apsupta gamtos.

Inovatyvios programos

Mokymo programos vykdomos pasitelkiant inovatyvias bei išmanias priemones. Siekiame, kad Vitlio licėjaus mokiniai laisvai veiktų naujųjų medijų ir skaitmeninių technologijų lauke. Taip pat taikytų mokslo, technologijų žinias ir gebėjimus panaudodami šiuolaikines priemones: robotų programavimą, papildytos realybės programas, interaktyvius ekranus ir pan.

Šiuolaikiška mokymosi aplinka

Mokykloje įrengtos modernios mokymosi erdvės: STEAM centras – inžinerijos klasė, IT klasė, gamtos mokslų laboratorija, erdvios klasės su ergonomiškais baldais ir interaktyviais ekranais, žaidimų ir sporto aikštelė, ir dar daugiau.

TĖVŲ ATSILIEPIMAI

Naujienos

Ekskursija į ateities pasaulį, kuris gimsta Caszyme laboratorijoje

Mūsų mokiniai turėjo galimybę įsitikinti, kad būti mokslininku - labai įdomu.…
DAUGIAU

Ekskursija į ateities pasaulį, kuris gimsta Caszyme laboratorijoje

Mūsų mokiniai turėjo galimybę įsitikinti, kad būti mokslininku - labai įdomu. Ypač, jei tavo tyrimų objektas – molekuliniai įrankiai genomo modifikavimui, galintys padėti pagerinti įvairių biologinių rūšių savybes, padėti kovoti su…
DAUGIAU

3 ženklai, kurie rodo, kad auginate būsimą inžinierių

Pastebėjote, kad jūsų vaikas nuolat ardo žaislus? Gali būti, kad…
DAUGIAU

3 ženklai, kurie rodo, kad auginate būsimą inžinierių

Pastebėjote, kad jūsų vaikas nuolat ardo žaislus? Gali būti, kad jūsų šeimoje auga būsimas inžinierius. Iš to, kaip vaikas elgiasi su žaislais ir kokie žaidimai jį labiausiai domina, galite įtarti,…
DAUGIAU

Muzika, gimstanti pačiais netikėčiausiais būdais

Vitlyje vėl turėjome svečių - mus aplankė nuostabi, talentinga ir…
DAUGIAU

Muzika, gimstanti pačiais netikėčiausiais būdais

Vitlyje vėl turėjome svečių - mus aplankė nuostabi, talentinga ir kūrybinga kompozitorė ir dainų atlikėja Raminta Naujanytė-Bjell.   Vaikai susipažino su muzikos ir kūrybos pasauliu iš arčiau: išgirdo apie muzikos…
DAUGIAU