Vitlio licėjus: priėmimas, stojimas, kainos | Vitlio Licėjus

Registracija į priešmokyklines ir 1-9 klases!

Inovatyvi ateities mokykla – aukščiausius standartus atitinkantis inžinerinės, technologinės ir meninės pakraipos mokymas.

blank

Registracija į priešmokyklines
ir 1-8 klases!

Inovatyvi ateities mokykla – aukščiausius standartus atitinkantis inžinerinės, technologinės ir meninės pakraipos mokymas.

blank

Registracija į priešmokyklines
ir 1-8 klases!

Inovatyvi ateities mokykla – aukščiausius standartus atitinkantis inžinerinės, technologinės ir meninės pakraipos mokymas.

blank

Mokykla Antakalnyje

Patogi lokacija atvykstant iš įvairių Vilniaus rajonų. Mokykla įkurta vaizdingoje Antakalnio vietovėje, apsupta gamtos.

Šiuolaikiška mokymosi aplinka

Mokykloje įrengtos modernios mokymosi erdvės: STEAM centras – inžinerijos klasė, IT klasė, gamtos mokslų laboratorija, erdvios klasės su ergonomiškais baldais ir interaktyviais ekranais, žaidimų ir sporto aikštelė, ir dar daugiau.

Kembridžo programa

Mokykloje vaikai mokosi pagal pasaulyje pripažintą, akredituotą tarptautinę Kembridžo programą. Programa padeda mokiniams tobulinti dalykines žinias, lavina konceptualų supratimą, ugdo aukštesniojo mąstymo gebėjimus.

Kompetentingi mokytojai

Mokykloje dirba kompetentingi ir profesionalūs mokytojai, taikantys šiuolaikinius mokymo(si) metodus. Mokytojai dirba pagal Vitlio specialistų sudarytą šiuolaikinės kokybiškos pamokos standartą.

Tikslieji
mokslai

Vitlio licėjuje itin didelis dėmesys skiriamas tiksliesiems mokslams: inžinerijai, matematikai ir technologijoms, akcentuojama meno kryptis. Vaikams čia suteikiamos visos galimybės siekti 21 a. kompetencijų,
ugdyti loginį mąstymą.

Inovatyvios programos

Mokymo programos vykdomos pasitelkiant inovatyvias bei išmanias priemones. Siekiame, kad Vitlio licėjaus mokiniai laisvai veiktų naujųjų medijų ir skaitmeninių technologijų lauke. Taip pat taikytų mokslo, technologijų žinias ir gebėjimus panaudodami šiuolaikines priemones: robotų programavimą, papildytos realybės programas, interaktyvius ekranus ir pan.

KODĖL VERTA TAPTI VITLIU?

blank

VITLIO UGDYMO PROGRAMA

blank

DĖMESYS VAIKUI

blank

MĄSTYMO GEBĖJIMŲ UGDYMAS

blank

VITLIO MOKYTOJAI

blank

ŽADINANTI NORĄ MOKYTIS VITLIO APLINKA

blank

VITLIO KULTŪRA

Tai jūsų vaiko bilietas į
šiuolaikinį ugdymą!

Tėvai
apie mus

Akimirkos
Vitlio licėjuje

Kiekviena diena – lyg spalvinga pramoga tyrinėjant ir eksperimentuojant.
Įdomiai mokomės pažinti save ir aplinką, stiprinti tarpusavio ryšius ir išlaikyti norą mokytis.
blank

Registracija

Suteikite savo vaikui visapusišką bei modernų ugdymą motyvuojančioje ir tobulėti skatinančioje aplinkojeUžpildykite formą ir mes su Jumis susisieksime per 1 d.d.

  D.U.K

  Atsakymai į dažniausiai užduodamus klausimus – vienoje vietoje.
  Klasėje mokosi iki 20 mokinių.
  Pradinėse klasėse neužduodame namų darbų, nes tikime, jog vaikas į ugdymo programos turinį turi įsigilinti mokykloje. Pagrindinėje mokykloje namų darbai jau būtini.

  Nuo 2016 m. rugsėjo mėnesio priešmokyklinis vaikų ugdymas Lietuvoje yra privalomas. Licėjuje jis pradedamas teikti vaikui, kai tais pačiais kalendoriniais metais jam sueina 6 metai arba gali būti pradedamas anksčiau tėvų (globėjų) sprendimu, bet ne anksčiau, nei vaikui sueina 5 metai (pagal Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos nuostatas). Ikimokyklinio ugdymo amžiaus vaikus kviečiame mokytis Vitlio darželyje.

  Karantino laikotarpiu, izoliuojantis arba išvykus ilgesniam laikui į užsienį pradinukams sudarome galimybę mokytis hibridiniu būdu. Namuose esantys vaikai prisijungia nuotoliniu būdu ir dalyvauja klasės veiklose. Mokytojas gyvai veda pamoką stebėdamas abi vaikų grupes, atsako į rūpimus klausimus, užduoda užduotis.
  Vitlio licėjus tarp privačių mokyklų išsiskiria inžinerine kryptimi, sustiprintais tiksliaisiais mokslais, eksperimentais ir tyrinėjimais, išskirtiniais Išradėjų renginiais, STEAM ugdymo metodika, tarptautine Kembridžo programa.

  Pradedant lankyti mokyklą mokamas vienkartinis stojamasis mokestis – 400 EUR. Priešmokyklinės klasės ugdymo kaina mėnesiui – 576 EUR (nepritaikius savivaldybės kompensacijos), pradinės klasės (1-4 klasės) ugdymo kaina mėnesiui – 576 EUR (mokama 10 mėn., atostogų metu (liepą, rugpjūtį) mokėti nereikia). Pagrindinės klasės (5-8 klasės) ugdymo kaina mėnesiui – 636 EUR (mokama 10 mėn., atostogų metu (liepą, rugpjūtį) mokėti nereikia). 9-10 klasės ugdymo kaina – 655 Eur. Popamokinė priežiūra (1-4 kl.) – 100 €/mėn. Mokymosi priemonės: priešmokyklinė klasė – 100 €/metams, 1-9 klasės – 200 €/metams.

  Į kainą įskaičiuota: formalusis ugdymas pagal licėjaus programą, stovyklos mokinių atostogų metu, edukacinės išvykos Vilniaus mieste, renginys – Išradėjų naktis, renginys – Išradėjų piknikas, konferencija – Aš galiu būti išradėju!

   

  1. Užpildžius registracijos formą, mes su jumis susisieksime ir pakviesime į individualų pokalbį.
  2. Pirmo susitikimo metu pristatysime mokyklą, supažindinsime su licėjaus kryptimis, ugdymo organizavimu ir popamokine veikla. Galite atvykti su vaiku, kad ir jis susipažintų su mokykla.
  3. Jei nuspręsite, kad Vitlio licėjus atitinka jūsų lūkesčius, pakviesime jus į antrą susitikimą. Siekdami geriau pažinti būsimą mokinį ir jo poreikius, paprašysime jūsų užpildyti informacijos apie vaiką anketą, o mokinio – atlikti žinių patikrinimo testą.
  4. Per savaitę po susitikimo susisieksime ir pateiksime informaciją dėl mokinio priėmimo į Vitlio licėjų.
  5. Pasirašysime mokymosi sutartį ir pasveikinsime tapus Vitlio bendruomenės dalimi!

   

  Norėdami gauti išsamesnę informaciją, susisiekite el. paštu – priemimas@vitliolicejus.lt.

  Inžinerinis ugdymas

  Suteikiame mokiniams galimybę plėtoti ne tik bendrąsias kompetencijas, bet ir inžinerinę kompetenciją, padedančią suvokti supančio pasaulio kaitą, problemas, galimybes prisidėti prie postmodernaus pasaulio pokyčių.

  STEAM

  Vitlio licėjaus STEAM ugdymo kryptis – tai gamtos mokslai, technologijos, inžinerija, menai ir matematika. Jūsų vaikas mokysis per tyrimus, eksperimentus, stebėjimus, programavimą, robotiką, verslumą ir lyderystę bei per dar daug kitų modernių ugdymo disciplinų.

  Kryptingas IKT kompetencijų ugdymas

  Ugdome informatinį mąstymą ir gebėjimus sumaniai naudotis šiuolaikinėmis technologijomis, siekiant veiksmingai mokytis visų dalykų, įgyti skaitmeninės kompetencijos, būtinos kiekvieno žmogaus visaverčiam gyvenimui, žinių visuomenėje, pagrindus.

  Tarptautinė Kembridžo programa

  Pradinio ir pagrindinio ugdymo etapuose yra derinama pasaulinio lygio mokymo programa, aukštos kokybės pagalba mokytojams ir integruotas vertinimas, įskaitant Kembridžo IGCSE ir Kembridžo International AS & A Levels kvalifikacijas, kurias pripažįsta viso pasaulio universitetai.

  © 2024 VšĮ Vilniaus inžinerijos ir technologijų licėjus. Visos teisės saugomos. Antakalnio g. 54 Vilnius.

  lt_LTLithuanian