Privačios mokyklos Vilniuje: Fabijoniškėse, Antakalnyje| Vitlio Licėjus
LT EN

Apie mus

Apie mus nuotrauka

Vitlio licėjus – naujausias inovacijas taikanti dabarties mokykla su stipria inžinerine, technologine ir menine pakraipa. Čia auga smalsumas, skleidžiasi kūrybiškumas ir nebijoma eksperimentuoti.

Vitlio licėjus – privačios mokyklos Vilniuje: Fabijoniškėse ir Antakalnyje. 

Vitlio licėjus – atsakas sparčiai besikeičiančiam pasauliui, reikalaujančiam kompetencijų, kurios anksčiau būdavo suvokiamos kaip reikalingos tik mažai, specializuotai daliai žmonių – inžinerija, matematika, technologijos. Tačiau šiandien šios sritys yra mąstančio ir moderniame pasaulyje norinčio orientuotis jauno žmogaus būtinybė.

 

Kas yra Vitlis? Vitlis atsirado labai seniai. Tais laikais, kai žmogus pirmą kartą pabandė sukurti tai, ko iki tol nebuvo. Pavyzdžiui, kai pradėjo galvoti, kaip sukonstruoti mechanizmą, kuris suktųsi ir nelūžtų – ratą. Štai tada šalia žmogaus atsirado Vitlis. Vieniems jis panašus į energingą kamuolinį žaibą, kitiems į spurdantį mažą paukštį ar smarkią audrą.

 

Aišku viena – nuo tos akimirkos Vitlis gyvena kiekvieno žmogaus, vaiko širdyje ir vos tik šiam kyla idėja ką nors sumeistrauti, sužinoti ar išmokti, Vitlis pabunda ir imasi darbo. Padeda, eksperimentuoja, pakreipia mintis ir generuoja idėjas. Vitlis – supergalia, gyvenanti ir auganti kartu su vaiku. Niekada jo neapleidžia ir kartu verčia kalnus.

 

Mūsų tikslas – užtikrinant aukščiausius standartus atitinkantį inžinerinės, technologinės ir meninės pakraipos mokymą, ugdyti kūrybingas, atviras, gebančias savarankiškai mąstyti ir interpretuoti šiuolaikinio pasaulio procesus asmenybes.

„Kiekvienas vaikas yra unikalus, o licėjaus tikslas yra  ugdyti kiekvieną vaiką kaip individualybę, atskleisti vaiko gebėjimus, juos tobulinti. Licėjaus pasirinkta ugdymo  kryptis – inžinerinis, kryptingas mokinių IKT ugdymas, STEAM – leis išauginti ne tik išsilavinusius piliečius, bet ir kūrybingus vaikus, kurie gebėtų originaliai, efektyviai ir kritiškai mąstyti, veikti ir kurti.“
Mokyklos vadovė Jovita Ponomariovienė