Vitlio licėjus - inovacijos ir visokeriopas ugdymas- Vitlio Licėjus

Apie mus

Apie mus nuotrauka

Vitlio licėjus – naujausias inovacijas taikanti dabarties mokykla su stipria inžinerine, technologine ir menine pakraipa. Čia auga smalsumas, skleidžiasi kūrybiškumas ir nebijoma eksperimentuoti.

Vitlio licėjus – atsakas sparčiai besikeičiančiam pasauliui, reikalaujančiam kompetencijų, kurios anksčiau būdavo suvokiamos kaip reikalingos tik mažai, specializuotai daliai žmonių – inžinerija, matematika, technologijos. Tačiau šiandien šios sritys yra mąstančio ir moderniame pasaulyje norinčio orientuotis jauno žmogaus būtinybė.

 

Kas yra Vitlis? Vitlis atsirado labai seniai. Tais laikais, kai žmogus pirmą kartą pabandė sukurti tai, ko iki tol nebuvo. Pavyzdžiui, kai pradėjo galvoti, kaip sukonstruoti mechanizmą, kuris suktųsi ir nelūžtų – ratą. Štai tada šalia žmogaus atsirado Vitlis. Vieniems jis panašus į energingą kamuolinį žaibą, kitiems į spurdantį mažą paukštį ar smarkią audrą.

 

Aišku viena – nuo tos akimirkos Vitlis gyvena kiekvieno žmogaus, vaiko širdyje ir vos tik šiam kyla idėja ką nors sumeistrauti, sužinoti ar išmokti, Vitlis pabunda ir imasi darbo. Padeda, eksperimentuoja, pakreipia mintis ir generuoja idėjas. Vitlis – supergalia, gyvenanti ir auganti kartu su vaiku. Niekada jo neapleidžia ir kartu verčia kalnus.

 

Mūsų tikslas – užtikrinant aukščiausius standartus atitinkantį inžinerinės, technologinės ir meninės pakraipos mokymą, ugdyti kūrybingas, atviras, gebančias savarankiškai mąstyti ir interpretuoti šiuolaikinio pasaulio procesus asmenybes.

„Kiekvienas vaikas yra unikalus, o licėjaus tikslas yra  ugdyti kiekvieną vaiką kaip individualybę, atskleisti vaiko gebėjimus, juos tobulinti. Licėjaus pasirinkta ugdymo  kryptis – inžinerinis, kryptingas mokinių IKT ugdymas, STEAM – leis išauginti ne tik išsilavinusius piliečius, bet ir kūrybingus vaikus, kurie gebėtų originaliai, efektyviai ir kritiškai mąstyti, veikti ir kurti.“
Mokyklos vadovė Jovita Ponomariovienė

MOKYTOJAI

Virginija Šleževičienė

EPSILON klasės mokytoja

Virginija Dindaitė

DZETA klasės mokytoja

Simona Mačėnaitė

Kembridžo anglų kalbos mokytoja

Karolina Likienė

DZETA klasės mokytoja

Greta Ručytė

VITLIUKŲ klasės mokytoja

Gerda Baltrušaitė

DELTA klasės mokytoja

Dominyka Orlaitė

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė

Ieva Tamulienė

Muzikos mokytoja

Gabrielė Mikalauskaitė

Kembridžo programos vadovė

Ingrida Žūkaitė

VITLIUKŲ klasės mokytoja

Agnė Miškinienė

VITLIUKŲ klasės mokytoja

Živilė Kalesnykienė

DZETA klasės mokytoja

Silvija Vilimaitė

GAMA klasės mokytoja

Eglė Kunigonienė

DELTA klasės mokytoja

Ligita Balandienė

BETA klasės mokytoja

Eglė Rimkienė

ALFA klasės mokytoja

Linas Bisikirskas

Informacinių technologijų mokytojas

Sam Quinn

Teatro anglų kalba mokytojas

Rūta Bogužaitė

Ispanų kalbos mokytoja

Beata Kaselytė

Kembridžo anglų kalbos mokytoja

Živilė Jackūnaitė-Šantarienė

Dailės mokytoja

Emilija Baltrūnaitė

Psichologė