Mąstymo įpročio – atkaklumo – ugdymas | Privati mokykla Vilniuje

Mąstymo įpročio – atkaklumo – ugdymas

Mąstymo įpročiai – plataus spektro įgūdžių rinkinys, lemiantis požiūrį, reakciją į situacijas ir sąveiką su aplinkiniu pasauliu ir apimantis ne tik intelektinius, bet ir emocinius įgūdžius – tai tarsi svarbiausi ateinančios kartos gebėjimai. 

Privati mokykla Vitlio licėjus – akredituota mąstymo mokykla, tad ugdyme atsispindi ir mąstymo įpročių diegimas mokiniams. Vienas iš mąstymo įpročių – atkaklumas – ugdomas ne tik pamokose, kasdienėse veiklose, bet ir veiklose, kurias Vitliai atlieka po pamokų. 

 

2 kl. mokinys Majus tenisą pradėjo žaisti būdamas 4 metų, o šiandien savo tikslų pasiekimo krepšelyje turi jau virš 100 sudalyvautų varžybų! Net ir užklupus pandemijai pasaulyje, Majus atkakliai treniravosi – tai darė savo namų kieme ir netgi prie minusinės oro temperatūros. Majus dalinasi, jog net ir jaučiant įtampą ar nepasitikėjimą savimi prieš varžybas, jį į priekį visada veda didelis noras bei įdėtos pastangos, o treniruotes, pergales ir pralaimėjimus lydi palaikymas! 

5 ir 6 kl. mokiniai Adomas ir Lukas atkaklumo įprotį ugdo žaisdami ledo ritulį. Kaip teigia privačios mokyklos Vitlio licėjaus mokiniai, atkaklumas yra pasirinkimas siekti ilgalaikio tikslo ir tai priklauso tik nuo mūsų pačių. Vaikinai treniruojasi keturis kartus per savaitę ir netgi 2-3 kartus per dieną įvairiomis oro sąlygomis, dalyvauja įvairiose varžybose bei turnyruose. Lukas su Adomu atkaklumą apibūdina dar ir kaip ilgalaikį, nuolat besitęsiantį procesą, nes ,,žmonės mato tik galutinį rezultatą, tačiau nemato, kiek laiko mes treniruojamės”.

2 kl. mokinys Domas užsiima golfu bei plaukimu! Atkaklumo, atsakomybės bei susikaupimo reikalaujanti veikla – golfas – viena iš mėgstamiausių Domo užsiimamų veiklų. Žinoma, vaikinas dar lanko ir plaukimo treniruotes, kuriomis domėtis pradėjo nuo 5-erių metų, o šiandien baseine moka plaukti visomis plaukimo kategorijomis. 

Tiek 5 kl. mokinę Frėją, tiek 6 kl. mokinius Matą ir Rytį siekti savo tikslų skatina šeima, draugai ir didelis ryžtas bei noras užsiimti mėgstama veikla. Penkiakove užsiimanti Frėja teigia, jog labiausiai atkaklumo reikalauja treniruotės su vyresnio amžiaus grupėmis: ,,iš pradžių buvo sunku, visi mane lenkė, bet įdėjus daug pastangų treniruotėse, dabar varžybose pavyksta aplenkti 1-2 metais vyresnes varžoves”.

Frėja sau ir kitiems privačios mokyklos Vitlio licėjaus mokiniams linki niekada nepasiduoti netgi sunkiausiomis akimirkomis, tikėti savimi, būti atkakliems ir užsispyrusiems ir kartais netgi pakentėti, įdėtos pastangos – atsiperka!

 

Džiaugiamės, jog Vitlio licėjuje ugdome ne tik žingeidžius ir mąstančius jaunuolius, bet ir atkaklius bei ryžtingus, nuolat siekiančius savo tikslų ne tik mokykloje, bet ir už jos ribų!

 

Ir Tu, junkis prie mūsų ir TAPK VITLIU!

 

 

Privati mokykla Vilniuje

TAPK VITLIU

Pažink pasaulį išradingai

TAPK VITLIU

Inovatyvūs būdai mokytis

TAPK VITLIU

Čia auga smalsumas

TAPK VITLIU
Mąstymo įpročio – atkaklumo – ugdymas nuotrauka
Mąstymo įpročio – atkaklumo – ugdymas nuotrauka
Mąstymo įpročio – atkaklumo – ugdymas nuotrauka
Mąstymo įpročio – atkaklumo – ugdymas nuotrauka

Naujienos

Išradėjų susirinkimas vienoje vietoje!

Vitlio licėjaus išradėjai susibūrė vienoje vietoje – mokykloje nugriaudėjo jau antrus metus vykstanti STEAM konferencija.
DAUGIAU

Išradėjų susirinkimas vienoje vietoje!

2024 m. gegužės 9 d. privačios mokyklos Vitlio licėjaus išradėjai susibūrė vienoje vietoje – mokykloje nugriaudėjo jau antrus metus vykstanti STEAM konferencija. Visus metus ruošęsi mokiniai savo projektus viešai pristatinėjo…
DAUGIAU

Pažintis su Vitlio licėjumi 5-9 kl. mokinių tėvams

Kviečiame dalyvauti privačios mokyklos Vitlio licėjaus atvirų durų vakare skirtame 5-9 kl. mokinių tėvams. 
DAUGIAU

Pažintis su Vitlio licėjumi 5-9 kl. mokinių tėvams

Kviečiame dalyvauti online atvirų durų vakare skirtame 5-9 kl. (gegužės 29 d. 18:00) mokinių tėvams. Sužinoti apie licėjų galėsite nuotoliniu būdu formatu iš jums patogios vietos. Susitikimo metu: Aptarsime jums rūpimus…
DAUGIAU

Kaip vaikams pasiekti asmeninių tikslų: svarbus tėvų pavyzdys

Siekdamas tam tikro tikslo, vaikas turi jausti ne tik tėvų palaikymą, emocinę paramą, tačiau ir suprasti, dėl kokių priežasčių jis tai daro, reflektuoti jau įveiktus žingsnius.
DAUGIAU

Kaip vaikams pasiekti asmeninių tikslų: svarbus tėvų pavyzdys

Dažnai tėvai pastebi, kad vaikams kyla sunkumų laikytis užsibrėžtų tikslų, pabaigti pradėtą užduotį. Nors išsikėlęs tikslą ir siekiantis rezultato vaikas trykšta entuziazmu, motyvacija gali greitai išblėsti. „Siekdamas tam tikro tikslo,…
DAUGIAU

IB PYP PROGRAMOS MODELIS

IB PYP programos centre – mokinys. Aplink mokinį kuriama visa programa, apimanti šešias transdisciplinines temas.
DAUGIAU

IB PYP PROGRAMOS MODELIS

IB PYP programos centre – mokinys. Aplink mokinį kuriama visa programa, apimanti šešias transdisciplinines temas, gvildenamas temas per dalykų sritis, projektinius darbus, o svarbiausia – ugdomas mokinio profilio savybes. Veiksmai…
DAUGIAU

EXPERT lygio įvertinimas

Vitlio licėjus atitiko 21 STEM mokyklos kriterijus ir „STEM SCHOOL LABEL“ ekspertai mokyklai suteikė aukščiausią EXPERT ženkliuką! 
DAUGIAU

EXPERT lygio įvertinimas

Kas gi yra ta STEM mokykla? STEM mokykla – tai turinti aiškią STEM strategiją, kuri apibūdinama pagrindiniais elementais ir kriterijais. STEM mokyklos ženklo tikslas – padėti Europos mokykloms sudominti jaunuosius…
DAUGIAU

IB besimokančiojo profilis

Mokinio profilio savybės, kokius vaikus siekiame ugdyti, įgyvendindami IB programą, kurios centre – mokinys.
DAUGIAU

IB besimokančiojo profilis

Visų IB programų tikslas – ugdyti tarptautiniu mastu mąstančius žmones, kurie, pripažindami savo bendrą žmogiškumą ir bendrą planetos globą, padeda kurti geresnį ir taikesnį pasaulį. Mokinio profilyje aprašytos savybės, kokius…
DAUGIAU
RODYTI DAUGIAU
lt_LTLithuanian