Naujos patirtys dalyvaujant Erasmus+ projektuose! - Vitlio Licėjus

Naujos patirtys dalyvaujant Erasmus+ projektuose!

Privačios mokyklos Vitlio licėjaus mokiniai neseniai grįžo iš įspūdžių kupinos kelionės po Prancūziją, į kurią vyko su Erasmus+ projektu. Ši kelionė suteikė ne tik mokslines žinias, bet ir prisidėjo prie mokinių kultūrinės patirties ugdymo, suteikė mokiniams galimybę susipažinti su kitų šalių švietimu ir padėjo plėsti suvokimą apie pasaulį.

Kelionės metu mokiniai lankėsi privačioje mokykloje Collège Sainte Marie – dalyvavo įvairiose pamokose kartu su prancūzų mokiniais. Tai leido Vitlio licėjaus mokiniams ne tik įgyti naujų žinių, bet ir patirti, kaip vyksta ugdymo procesas kitoje šalyje.

Penkias dienas trukusioje viešnagėje mokiniai dalyvavo matematikos, technologijų, anglų, prancūzų kalbų, fizikos, biologijos, fizinio ugdymo ir dailės pamokose. Biologijos pamokose jie turėjo išskirtinę galimybę išdarinėti tikrą žuvį, o anglų kalbos pamokose jie supažindino prancūzus su lietuvių kultūra. Žinoma, kaip gi be žaidybinių elementų, sukuriančių smagesnę mokymosi patirtį – fizinio ugdymo pamokose mokiniai laipiojo sienomis ir žaidė badmintoną!

 

Be akademinių veiklų – kelionė buvo kupina ir pramogų 

Mokiniai aplankė didžiausią Europos akvariumą „Nausicaa“, kur galėjo iš arčiau susipažinti su jūrų pasaulio gyventojais. Jie taip pat pasivaikščiojo po Lilės miesto senamiestį, kuris juos sužavėjo savo architektūra ir istorija. Apsilankymai muziejuose, ypač Mados muziejuje, paliko neišdildomą įspūdį. Vienas įsimintiniausių įvykių – dviračių žygis po parką, kurio metu mokiniai įveikė net 16 km.!

 

Naujos draugystės, pažintis su Prancūzijos kultūra

Gyvendami prancūzų šeimose, mokiniai turėjo unikalią galimybę geriau pažinti vietos kultūrą ir kasdienį gyvenimą. Ši patirtis padėjo jiems užmegzti naujas pažintis, o prancūzų šeimų draugiškumas ir svetingumas paliko gilų įspūdį. Mokiniai buvo sužavėti prancūzų disciplina, vaikų mandagumu ir draugiškumu.

Tarptautinis bendradarbiavimas

Ši kelionė buvo ne tik puiki mokymosi patirtis, bet ir neįkainojama galimybė susipažinti su Prancūzijos kultūra ir gyvenimu. Kelionė suteikė mūsų mokiniams nepamirštamų įspūdžių ir vertingų žinių, kurias jie neabejotinai prisimins dar ilgai. Erasmus+ projektas dar kartą parodė, koks svarbus ir praturtinantis gali būti tarptautinis bendradarbiavimas ir kultūriniai mainai.

 

Become Vitlis and JOIN US!

This is a Private school in Vilnius

JOIN US

Discover the World inventively

JOIN US

Innovative learning methods

JOIN US

Here, curiosity is acquired.

JOIN US
Naujos patirtys dalyvaujant Erasmus+ projektuose! nuotrauka
Naujos patirtys dalyvaujant Erasmus+ projektuose! nuotrauka
Naujos patirtys dalyvaujant Erasmus+ projektuose! nuotrauka
Naujos patirtys dalyvaujant Erasmus+ projektuose! nuotrauka

Blog

Metai mokslininko suole arba laboratorijoje

Vitlio licėjaus mokiniai įsisavino teorines žinias ir įgijo praktinių įgūdžių, kurie padėjo geriau suprasti gamtos mokslų pasaulį.
MORE

Metai mokslininko suole arba laboratorijoje

Per šiuos metus mūsų mokiniai ne tik įsisavino teorines žinias, bet ir įgijo praktinių įgūdžių, kurie padėjo geriau suprasti gamtos mokslų pasaulį. Ir nors apie gamtos pasaulį žinių pasisemta, tačiau…
MORE

Vitlio šeimos festivalis

Birželio 15-16 dienomis Neries regioninio parko apsuptyje nuaidėjo Vitlio šeimos festivalis!
MORE

Vitlio šeimos festivalis

Birželio 15-16 dienomis Neries regioninio parko apsuptyje nuaidėjo Vitlio šeimos festivalis! Į stovyklavietę praleisti laiko susirinko visa Vitlio bendruomenė – nuo mažiausiųjų iki didžiausiųjų festivalio dalyvių! Festivalio pradžia buvo ypatingai…
MORE

We became a Candidate School for the IB MYP

Vitlio Lyceum – a Candidate School for the International Baccalaureate (IB) Middle Years Programme (MYP)!
MORE

We became a Candidate School for the IB MYP

Privati mokykla Vitlio licėjus – Tarptautinio bakalaureato MYP (Middle Years Programme) mokykla kandidatė! Ką tai reiškia? Kaip mokykla kandidatė, galėsime pradėti diegti Tarptautinio bakalaureato filosofija paremtą pagrindinio ugdymo programą (MYP…
MORE

Išradėjų susirinkimas vienoje vietoje!

Vitlio licėjaus išradėjai susibūrė vienoje vietoje – mokykloje nugriaudėjo jau antrus metus vykstanti STEAM konferencija.
MORE

Išradėjų susirinkimas vienoje vietoje!

2024 m. gegužės 9 d. privačios mokyklos Vitlio licėjaus išradėjai susibūrė vienoje vietoje – mokykloje nugriaudėjo jau antrus metus vykstanti STEAM konferencija. Visus metus ruošęsi mokiniai savo projektus viešai pristatinėjo…
MORE

Pažintis su Vitlio licėjumi 5-9 kl. mokinių tėvams

Kviečiame dalyvauti privačios mokyklos Vitlio licėjaus atvirų durų vakare skirtame 5-9 kl. mokinių tėvams. 
MORE

Pažintis su Vitlio licėjumi 5-9 kl. mokinių tėvams

Kviečiame dalyvauti online atvirų durų vakare skirtame 5-9 kl. (gegužės 29 d. 18:00) mokinių tėvams. Sužinoti apie licėjų galėsite nuotoliniu būdu formatu iš jums patogios vietos. Susitikimo metu: Aptarsime jums rūpimus…
MORE

Kaip vaikams pasiekti asmeninių tikslų: svarbus tėvų pavyzdys

Siekdamas tam tikro tikslo, vaikas turi jausti ne tik tėvų palaikymą, emocinę paramą, tačiau ir suprasti, dėl kokių priežasčių jis tai daro, reflektuoti jau įveiktus žingsnius.
MORE

Kaip vaikams pasiekti asmeninių tikslų: svarbus tėvų pavyzdys

Dažnai tėvai pastebi, kad vaikams kyla sunkumų laikytis užsibrėžtų tikslų, pabaigti pradėtą užduotį. Nors išsikėlęs tikslą ir siekiantis rezultato vaikas trykšta entuziazmu, motyvacija gali greitai išblėsti. „Siekdamas tam tikro tikslo,…
MORE
READ MORE
en_GBEnglish