Vitlio licėjus pelnė „eTwinning“ mokyklos ženklą | Privati mokykla Vilniuje

Vitlio licėjus pelnė tarptautinį „eTwinning“ mokyklos ženklą

Vitlio licėjus sulaukė tarptautinio įvertinimo pelnė eTwinningmokyklos ženklą

Kasmet eTwinningprograma už puikius pasiekimus apdovanoja mokyklas įvairiose Europos šalyse. Šiemet programos ženklą pelnė ir Vitlio licėjus. Mokyklos vadovės Jovitos Ponomariovienės teigimu, tai didžiulis įvertinimas visai licėjaus bendruomenei.

 

Šį ženklą turinčios mokyklos yra sektinas pavyzdys. Jos įkvepia kitas mokyklas ir padeda siekti tokio lygio, kokį yra pasiekusios pačios. Šioje programoje aktyviai dalyvauja tiek mokytojai, tiek ir patys mokiniai, skatindami inovacijų ir technologinių sprendimų diegimą švietimo procese.

 

„Šis ženklas oficialiai pripažįsta mus kaip sektiną pavyzdį Europos lygiu ir įtraukia į pirmaujančių mokyklų tinklą. Programoje dalyvaujantys mokytojai yra skatinami nuolat stiprinti profesinius gebėjimus. Mokyklos atstovai taip pat dalyvauja specialioje „eTwinning“ grupėje, kurios tikslas – dalytis gerąja patirtimi, bendradarbiauti ir dalyvauti įvairiuose nuotoliniuose renginiuose,“ – pasakoja Vitlio licėjaus vadovė.

 

Kaip pelnėme šį ženklą?

 

Anot J. Ponomariovienės, atrankos procesą sudarė keli etapai. Visų pirma, mokykla turėjo bent dvejus metus dalyvauti „eTwinning“ programoje. Bent trys mokytojai turėjo aktyviai įsitraukti į programos projektus ir kitas profesinio tobulėjimo veiklas. Taip pat mokykla turėjo dalyvauti bent viename Nacionaliniu kokybės ženklu apdovanotame „eTwinning“ projekte Europoje.

 

„Patekę į antrąjį etapą turėjome išsamiai pristatyti ir pateikti įrodymus, kaip planuojame įgyvendinti numatytas veiklas ir kaip ketiname užtikrinti „eTwinning“ mokyklos misijos įgyvendinimą. Dabar, kai šis ženklas jau puošia Vitlio licėjų, mūsų laukia labai svarbus įsipareigojimas – atsakomybė dalintis savo patirtimi ir gerosios praktikos pavyzdžiais su kitomis švietimo įstaigomis,“ – teigia Vitlio licėjaus vadovė.

 

Visos privačios mokyklos vardu tariame nuoširdų ačiū mokytojams, mokiniams ir visiems kitiems prisidėjusiems prie šio prasmingo įvertinimo, kuris dar labiau skatina mūsų bendruomenę augti.

Become Vitlis and JOIN US!

This is a Private school in Vilnius

JOIN US

Discover the World inventively

JOIN US

Innovative learning methods

JOIN US

Here, curiosity is acquired.

JOIN US
Vitlio licėjus pelnė  tarptautinį „eTwinning“ mokyklos ženklą nuotrauka
Vitlio licėjus pelnė  tarptautinį „eTwinning“ mokyklos ženklą nuotrauka
Vitlio licėjus pelnė  tarptautinį „eTwinning“ mokyklos ženklą nuotrauka
Vitlio licėjus pelnė  tarptautinį „eTwinning“ mokyklos ženklą nuotrauka

Blog

We became a Candidate School for the IB MYP

Vitlio Lyceum – a Candidate School for the International Baccalaureate (IB) Middle Years Programme (MYP)!
MORE

We became a Candidate School for the IB MYP

Privati mokykla Vitlio licėjus – Tarptautinio bakalaureato MYP (Middle Years Programme) mokykla kandidatė! Ką tai reiškia? Kaip mokykla kandidatė, galėsime pradėti diegti Tarptautinio bakalaureato filosofija paremtą pagrindinio ugdymo programą (MYP…
MORE

Išradėjų susirinkimas vienoje vietoje!

Vitlio licėjaus išradėjai susibūrė vienoje vietoje – mokykloje nugriaudėjo jau antrus metus vykstanti STEAM konferencija.
MORE

Išradėjų susirinkimas vienoje vietoje!

2024 m. gegužės 9 d. privačios mokyklos Vitlio licėjaus išradėjai susibūrė vienoje vietoje – mokykloje nugriaudėjo jau antrus metus vykstanti STEAM konferencija. Visus metus ruošęsi mokiniai savo projektus viešai pristatinėjo…
MORE

Pažintis su Vitlio licėjumi 5-9 kl. mokinių tėvams

Kviečiame dalyvauti privačios mokyklos Vitlio licėjaus atvirų durų vakare skirtame 5-9 kl. mokinių tėvams. 
MORE

Pažintis su Vitlio licėjumi 5-9 kl. mokinių tėvams

Kviečiame dalyvauti online atvirų durų vakare skirtame 5-9 kl. (gegužės 29 d. 18:00) mokinių tėvams. Sužinoti apie licėjų galėsite nuotoliniu būdu formatu iš jums patogios vietos. Susitikimo metu: Aptarsime jums rūpimus…
MORE

Kaip vaikams pasiekti asmeninių tikslų: svarbus tėvų pavyzdys

Siekdamas tam tikro tikslo, vaikas turi jausti ne tik tėvų palaikymą, emocinę paramą, tačiau ir suprasti, dėl kokių priežasčių jis tai daro, reflektuoti jau įveiktus žingsnius.
MORE

Kaip vaikams pasiekti asmeninių tikslų: svarbus tėvų pavyzdys

Dažnai tėvai pastebi, kad vaikams kyla sunkumų laikytis užsibrėžtų tikslų, pabaigti pradėtą užduotį. Nors išsikėlęs tikslą ir siekiantis rezultato vaikas trykšta entuziazmu, motyvacija gali greitai išblėsti. „Siekdamas tam tikro tikslo,…
MORE

Mąstymo įpročio – atkaklumo – ugdymas

Vitlio licėjuje ugdome ne tik žingeidžius ir mąstančius jaunuolius, bet ir atkaklius bei ryžtingus, nuolat siekiančius savo tikslų ne tik mokykloje, bet ir už jos ribų!
MORE

Mąstymo įpročio – atkaklumo – ugdymas

Mąstymo įpročiai – plataus spektro įgūdžių rinkinys, lemiantis požiūrį, reakciją į situacijas ir sąveiką su aplinkiniu pasauliu ir apimantis ne tik intelektinius, bet ir emocinius įgūdžius – tai tarsi svarbiausi…
MORE

IB PYP PROGRAMME MODEL

The IB PYP puts the students at the center of the programme. The whole programme is built around the student, encompassing six transdisciplinary themes.
MORE

IB PYP PROGRAMME MODEL

IB PYP programos centre – mokinys. Aplink mokinį kuriama visa programa, apimanti šešias transdisciplinines temas, gvildenamas temas per dalykų sritis, projektinius darbus, o svarbiausia – ugdomas mokinio profilio savybes. Veiksmai…
MORE
READ MORE
en_GBEnglish