Kodėl verta tapti Vitliu? | Privati mokykla Vilniuje Vitlio licėjus
LT EN

Kodėl verta tapti Vitliu?

VITLIO UGDYMO PROGRAMA

 • Mokydami taikome visame pasaulyje pripažintą, akredituotą tarptautinę Kembridžo programą.
 • Sudarome mokiniams sąlygas ugdyti(s) kūrybinį mąstymą ir inžinerinę kompetenciją įgyvendindami specializuotos ugdymo krypties inžinerijos programą visose ugdymo pakopose.
 • Kryptingai ugdome informatinį mąstymą ir skaitmeninę kompetenciją. Informatikos bendroji programa įgyvendinama nuo pirmos klasė
 • Mokome bendrauti skirtingomis užsienio kalbomis: anglų, ispanų, vokiečių ir prancūzų.
 • Ugdymo procese ir neformaliose veiklose taikome STEAM metodologiją.
 • Taikome integruoto ugdymo dizainą – žinios iš skirtingų sričių ir kontekstų yra sujungiamos, siekiant pagerinti besimokančiojo patirtį.

 

VITLIO MOKYTOJAI

 • Mokytojai dirba pagal Vitlio licėjaus sukurtą autorinį kompetencijomis grįsto ugdymo kokybiškos pamokos modelį.
 • Vitlio mokytojai inovatyvūs ir kūrybingi, ugdymo procese taiko naujausius mokymo(-si) metodus ir naudoja interaktyvias mokymo priemones.
 • Mokytojai nuolat kelia kvalifikaciją ir tobulina savo kompetencijas ne tik Lietuvoje, bet ir už Dalyvauja Erasmus+ mokymosi vizituose bei pedagoginėse stažuotėse.
 • Vitlio mokytojų kompetencija ir profesionalumu pasitiki Lietuvos universitetai ir kolegijos. Studentai yra nuolatiniai Vitlio licėjaus ugdymo proceso stebėtojai.

 

DĖMESYS VAIKUI

 • Vitlio licėjuje kiekvienas mokinys yra išgirstas ir pastebė Padedame kiekvienam vaikui patirti individualią, jo gebėjimus, kompetencijas bei poreikius atitinkančią sėkmę.
 • Kuriame mikroklimatą, kuriame kiekvienas jaučiasi fiziškai ir psichologiškai saugus, pasitikintis ir galintis atvirai bendrauti bei bendradarbiauti.
 • Ugdome vaikų emocinį intelektą, mokome pažinti savo emocijas ir jas tinkamai išreikšti. Stipriname vaikų empatiškumą ir ugdome socialinius įgūdžius.
 • Mokiniai mokosi kelti asmeninius tikslus, reflektuoti ir įsivertinti pagal Vitlio sukurtą metodiką.

 

TIKSLIEJI MOKSLAI

 • Vitlio licėjuje didelį dėmesį skiriame tiksliesiems mokslams: matematikai, inžinerijai ir technologijoms, akcentuojame ir meno kryptį.
 • Ugdome mokinių aukštesniojo mąstymo gebėjimus. Mokome taikyti, analizuoti ir vertinti įgytas žinias.
 • Kryptingai ugdome problemų sprendimo, kritinio mąstymo, mokėjimo mokytis, kūrybiškumo, komunikavimo bei kitas kompetencijas, kurių mokiniams prireiks mokantis ateityje.

 

VITLIO KULTŪRA

 • Kuriame bendradarbiaujančią aplinką, pagarba ir pasitikėjimu grįstą bendruomenę.
 • Ugdymą perkeliame ir į kitas erdves Lietuvoje bei užsienyje, siekdami ugdyti visapusiškai išsilavinusį žmogų.
 • Vitlio mokiniai yra pasaulinės bendruomenės nariai – ugdome tarpkultūrines kompetencijas dalyvaudami tarptautiniuose Erasmus+ bei NordPlius projektuose.
 • Kiekvieną iššūkį priimame kaip galimybę tobulėti, reaguojame geranoriškai ir greitai.

 

NORĄ MOKYTIS ŽADINANTI VITLIO APLINKA 

 • Vitlio licėjaus mokinių laukia STEAM centras – FabLab dirbtuvės, IT klasė, gamtos mokslų laboratorija, erdvios klasės su ergonomiškais baldais ir interaktyviais ekranais, žaidimų ir sporto aikštelė.
 • Gamtos mokslų laboratorinės priemonės, mokytojų tikslingai sukurta aplinka ir veiklos skatina mokinius imtis tiriamosios veiklos, eksperimentuoti ir stebėti vykstančius gamtos procesus.
 • Inžinerinę kūrybą mokiniai išlaisvina FabLab dirbtuvėse naudodami lazerinę pjaustyklę, 3D spausdintuvą, 3D pieštukus, ploterį ir kurdami STEAM projektus.
 • Įtraukiančiai mokytis, įsisavinti pamokoje perteikiamas žinias padeda robotų programavimas, papildytos realybės programos, interaktyvūs ekranai ir kitos modernios mokymosi priemonė

 

Ir Tu, junkis prie mūsų ir TAPK VITLIU!

Privati mokykla Vilniuje

TAPK VITLIU

Pažink pasaulį išradingai

TAPK VITLIU

Inovatyvūs būdai mokytis

TAPK VITLIU

Čia auga smalsumas

TAPK VITLIU
Kodėl verta tapti Vitliu? nuotrauka
Kodėl verta tapti Vitliu? nuotrauka
Kodėl verta tapti Vitliu? nuotrauka
Kodėl verta tapti Vitliu? nuotrauka

Naujienos

Atvirų durų vakaras priešmokyklinukams spalio 9 d.

Spalio 9 dieną 18:00 val. online atvirų durų vakaras, skirtas tiems, kas domisi galimybe mokytis priešmokyklinėje klasėje 2024/2025 mokslo metais.
DAUGIAU

Atvirų durų vakaras priešmokyklinukams spalio 9 d.

Jūsų mažylis jau išaugo darželinuko uniformą ir yra pasiruošęs matuotis mokyklos suolą priešmokyklinėje klasėje?  Tuomet kviečiame iš arčiau susipažinti su Vitlio licėjumi! Spalio 9 dieną 18:00 val. lauksime jūsų nuotoliniame…
DAUGIAU

Pelnėme „eTwinning“ programos ženklelius

Pelnėme prestižinius „eTwinning“ programos ženklelius už svarbų įnašą švietimo srityje.
DAUGIAU

Pelnėme „eTwinning“ programos ženklelius

Privati mokykla Vitlio licėjus pelnė pripažinimą nacionaliniuose „eTwinning“ apdovanojimuose, pelnydamas prestižinius programos ženklelius už svarbų įnašą švietimo srityje. Šie apdovanojimai buvo suteikti už tris pagrindinius pasiekimus: Skaitmeninių ir kūrybinių priemonių…
DAUGIAU

Kaip vitliai sutiko Rugsėjo pirmąją?

Rugsėjo pirmąją Vitlio licėjaus kieme griaudėjo sprogimai, liepsnojo ugnis ir veržėsi dūmai.
DAUGIAU

Kaip vitliai sutiko Rugsėjo pirmąją?

Kupini jaudulio, bet pasiruošę žengti į naujus mokslo metus!  Pirmąją jų dieną Vitlio licėjaus kieme griaudėjo sprogimai, liepsnojo ugnis ir veržėsi dūmai. Taip tikri mokslininkai sutinka Mokslo ir žinių dieną…
DAUGIAU

Kaip tėvai gali padėti vaikams lengviau įveikti namų darbų užduotis?

Namų darbai svarbūs ne tik dėl įvertinimų, jie padeda įtvirtinti pamokose įgytas žinias, ugdyti mokinių savarankiškumą ir motyvaciją.
DAUGIAU

Kaip tėvai gali padėti vaikams lengviau įveikti namų darbų užduotis?

Vasarai skaičiuojant paskutines dienas, puikus laikas pradėti ruoštis naujiems mokslo metams. Nors į mokyklą rugsėjį žingsniuos mokiniai, tėvams taip pat pravartu apgalvoti, kaip padėti vaikams kuo sklandžiau pereiti iš atostogų…
DAUGIAU

Licėjaus vadovė pataria, kaip ugdyti vaikų mąstymo įgūdžius namuose

Mąstymo įgūdžių formavimą svarbu pradėti dar vaikystėje ir tai turėtų būti daroma ne tik mokykloje, bet ir namuose.
DAUGIAU

Licėjaus vadovė pataria, kaip ugdyti vaikų mąstymo įgūdžius namuose

Vis sparčiau besikeičiančiame pasaulyje mokykloje įgytos dalykinės žinios greitai sensta, todėl šiandien specifinių žinių kaupimo poreikis menksta ir ypatingą svarbą įgauna mokėjimas kritiškai, pagrįstai ir savarankiškai mąstyti bei spręsti problemas.…
DAUGIAU

Valstybinė ar privati mokykla: kokią pasirinkti?

Pagrindiniai skirtumai tarp valstybinių ir privačių mokyklų.
DAUGIAU

Valstybinė ar privati mokykla: kokią pasirinkti?

Visi tėvai savo vaikams nori tik paties geriausio. Šis principas galioja ir renkantis mokyklą. Tiesa, pradėjus mokyklos paieškas, kyla esminis klausimas – rinktis valstybinę ar privačią. Kad nuspręsti būtų lengviau,…
DAUGIAU
RODYTI DAUGIAU