Licėjus buvo pripažintas „Mąstymo mokykla“ | Vitlio licėjus

Licėjus buvo pripažintas „Mąstymo mokykla“

Dar vienas įvertinimas į privačios mokyklos Vilniuje – Vitlio licėjaus pasiekimų krepšelį – šiandien mus pasiekė žinia, kad Exeter universitetas akreditavo mus „Mąstymo mokykla“. 

 

Kas yra „Mąstymo mokykla“?

Tai Jungtinės Karalystės Exeter universiteto akredituotos ugdymo įstaigos, kuriose laikomasi aiškaus, įrodymais pagrįsto, visą mokyklą apimančio požiūrio į mokinių mąstymo gebėjimų ir mokėjimo mokytis skatinimą. 

 

Šiose mokyklose visa bendruomenė įsipareigoja reguliariai ir atidžiai apgalvoti viską, kas vyksta. Ši taisyklė apima tiek mokinius, tiek ir personalą. Mokomasi mąstyti reflektyviai, kritiškai ir kūrybiškai. Taip pat ugdomi tokie gebėjimai, kaip mokėjimas pralaimėti ir savarankiškas problemų sprendimas. 

 

Mąstymo įpročiai tokiose mokyklose formuojami pasitelkiant mąstymo žemėlapius, E. de Bono mąstymo kepures, T. Ryan mąstymo raktus, aukštesnio lygio klausimus ir kitas ekspertų pripažintas mąstymo įpročių formavimo priemones.

 

Koks šios metodikos efektyvumas?

Exeter universiteto atliktas tyrimas atskleidė, kad „Mąstymo mokyklos“ metodikos taikymas:

  • pagerina akademinius rezultatus, 
  • stiprina savarankiško mokymosi įgūdžius, 
  • ugdo aukštesniuosius mąstymo gebėjimus, 
  • didina motyvaciją, discipliną ir lankomumą. 

 

Vitlio licėjus – akredituota „Mąstymo mokykla“

Didžiuojamės, kad mūsų ugdymas buvo pripažintas atitinkančiu „Mąstymo mokykloms“ keliamus kriterijus, o vertinimą atlikęs Dr. Dave Walters teigė, kad Vitlio licėjus taiko puikią praktiką ir jam buvo privilegija atlikti šį vertinimą. 

 

„Licėjus yra tikrai įkvepianti švietimo bendruomenė. Ji sumaniai išplėtojo ir puoselėjo savo pagrindines vertybes, kad jos persmelktų visą mokyklą ir išsiplėstų už jos ribų. Darbuotojai ir vaikai giliai galvoja apie tai, ką daro, o bendradarbiavimo lygis yra išskirtinis visais lygmenimis. 

 

Vitlio licėjus daug dėmesio skiria nuolatiniam visos mokyklos vystymuisi ir inovacijoms, o taikomas išskirtinis lyderystės modelis užtikrino pavyzdinį poveikį. Tai leido licėjui atsidurti švietimo sistemos priešakyje ir tapti metakognityvinės kompetencijos švyturiu“, – teigia Dr. Dave Walters.

 

Prisijunk prie mūsų – tapk Vitliu!

Kviečiame patikėti savo vaikų ugdymą mums, privačiai mokyklai Vilniuje – Vitlio licėjui. Čia itin daug dėmesio skiriama ne tik mąstymo gebėjimų ugdymui, bet ir inžinerijai, robotikai, informacinėms technologijoms – sritims, kurios yra ypač aktualios ruošiantis ateities galimybėms. 

 

Šiuo metu vykdo priėmimą į 5-8 klases. Registruotis susitikimui galite čia: TAPK VITLIU!

Privati mokykla Vilniuje

TAPK VITLIU

Pažink pasaulį išradingai

TAPK VITLIU

Inovatyvūs būdai mokytis

TAPK VITLIU

Čia auga smalsumas

TAPK VITLIU
Licėjus buvo pripažintas „Mąstymo mokykla“ nuotrauka
Licėjus buvo pripažintas „Mąstymo mokykla“ nuotrauka
Licėjus buvo pripažintas „Mąstymo mokykla“ nuotrauka
Licėjus buvo pripažintas „Mąstymo mokykla“ nuotrauka

Naujienos

Tapome IB MYP mokykla kandidtatė

Vitlio licėjus – Tarptautinio bakalaureato MYP (Middle Years Programme) mokykla kandidatė!
DAUGIAU

Tapome IB MYP mokykla kandidtatė

Privati mokykla Vitlio licėjus – Tarptautinio bakalaureato MYP (Middle Years Programme) mokykla kandidatė! Ką tai reiškia? Kaip mokykla kandidatė, galėsime pradėti diegti Tarptautinio bakalaureato filosofija paremtą pagrindinio ugdymo programą (MYP…
DAUGIAU

Išradėjų susirinkimas vienoje vietoje!

Vitlio licėjaus išradėjai susibūrė vienoje vietoje – mokykloje nugriaudėjo jau antrus metus vykstanti STEAM konferencija.
DAUGIAU

Išradėjų susirinkimas vienoje vietoje!

2024 m. gegužės 9 d. privačios mokyklos Vitlio licėjaus išradėjai susibūrė vienoje vietoje – mokykloje nugriaudėjo jau antrus metus vykstanti STEAM konferencija. Visus metus ruošęsi mokiniai savo projektus viešai pristatinėjo…
DAUGIAU

Pažintis su Vitlio licėjumi 5-9 kl. mokinių tėvams

Kviečiame dalyvauti privačios mokyklos Vitlio licėjaus atvirų durų vakare skirtame 5-9 kl. mokinių tėvams. 
DAUGIAU

Pažintis su Vitlio licėjumi 5-9 kl. mokinių tėvams

Kviečiame dalyvauti online atvirų durų vakare skirtame 5-9 kl. (gegužės 29 d. 18:00) mokinių tėvams. Sužinoti apie licėjų galėsite nuotoliniu būdu formatu iš jums patogios vietos. Susitikimo metu: Aptarsime jums rūpimus…
DAUGIAU

Kaip vaikams pasiekti asmeninių tikslų: svarbus tėvų pavyzdys

Siekdamas tam tikro tikslo, vaikas turi jausti ne tik tėvų palaikymą, emocinę paramą, tačiau ir suprasti, dėl kokių priežasčių jis tai daro, reflektuoti jau įveiktus žingsnius.
DAUGIAU

Kaip vaikams pasiekti asmeninių tikslų: svarbus tėvų pavyzdys

Dažnai tėvai pastebi, kad vaikams kyla sunkumų laikytis užsibrėžtų tikslų, pabaigti pradėtą užduotį. Nors išsikėlęs tikslą ir siekiantis rezultato vaikas trykšta entuziazmu, motyvacija gali greitai išblėsti. „Siekdamas tam tikro tikslo,…
DAUGIAU

Mąstymo įpročio – atkaklumo – ugdymas

Vitlio licėjuje ugdome ne tik žingeidžius ir mąstančius jaunuolius, bet ir atkaklius bei ryžtingus, nuolat siekiančius savo tikslų ne tik mokykloje, bet ir už jos ribų!
DAUGIAU

Mąstymo įpročio – atkaklumo – ugdymas

Mąstymo įpročiai – plataus spektro įgūdžių rinkinys, lemiantis požiūrį, reakciją į situacijas ir sąveiką su aplinkiniu pasauliu ir apimantis ne tik intelektinius, bet ir emocinius įgūdžius – tai tarsi svarbiausi…
DAUGIAU

IB PYP PROGRAMOS MODELIS

IB PYP programos centre – mokinys. Aplink mokinį kuriama visa programa, apimanti šešias transdisciplinines temas.
DAUGIAU

IB PYP PROGRAMOS MODELIS

IB PYP programos centre – mokinys. Aplink mokinį kuriama visa programa, apimanti šešias transdisciplinines temas, gvildenamas temas per dalykų sritis, projektinius darbus, o svarbiausia – ugdomas mokinio profilio savybes. Veiksmai…
DAUGIAU
RODYTI DAUGIAU
lt_LTLithuanian