Licėjus buvo pripažintas „Mąstymo mokykla“ | Vitlio licėjus
LT EN

Licėjus buvo pripažintas „Mąstymo mokykla“

Dar vienas įvertinimas į privačios mokyklos Vilniuje – Vitlio licėjaus pasiekimų krepšelį – šiandien mus pasiekė žinia, kad Exeter universitetas akreditavo mus „Mąstymo mokykla“. 

 

Kas yra „Mąstymo mokykla“?

Tai Jungtinės Karalystės Exeter universiteto akredituotos ugdymo įstaigos, kuriose laikomasi aiškaus, įrodymais pagrįsto, visą mokyklą apimančio požiūrio į mokinių mąstymo gebėjimų ir mokėjimo mokytis skatinimą. 

 

Šiose mokyklose visa bendruomenė įsipareigoja reguliariai ir atidžiai apgalvoti viską, kas vyksta. Ši taisyklė apima tiek mokinius, tiek ir personalą. Mokomasi mąstyti reflektyviai, kritiškai ir kūrybiškai. Taip pat ugdomi tokie gebėjimai, kaip mokėjimas pralaimėti ir savarankiškas problemų sprendimas. 

 

Mąstymo įpročiai tokiose mokyklose formuojami pasitelkiant mąstymo žemėlapius, E. de Bono mąstymo kepures, T. Ryan mąstymo raktus, aukštesnio lygio klausimus ir kitas ekspertų pripažintas mąstymo įpročių formavimo priemones.

 

Koks šios metodikos efektyvumas?

Exeter universiteto atliktas tyrimas atskleidė, kad „Mąstymo mokyklos“ metodikos taikymas:

  • pagerina akademinius rezultatus, 
  • stiprina savarankiško mokymosi įgūdžius, 
  • ugdo aukštesniuosius mąstymo gebėjimus, 
  • didina motyvaciją, discipliną ir lankomumą. 

 

Vitlio licėjus – akredituota „Mąstymo mokykla“

Didžiuojamės, kad mūsų ugdymas buvo pripažintas atitinkančiu „Mąstymo mokykloms“ keliamus kriterijus, o vertinimą atlikęs Dr. Dave Walters teigė, kad Vitlio licėjus taiko puikią praktiką ir jam buvo privilegija atlikti šį vertinimą. 

 

„Licėjus yra tikrai įkvepianti švietimo bendruomenė. Ji sumaniai išplėtojo ir puoselėjo savo pagrindines vertybes, kad jos persmelktų visą mokyklą ir išsiplėstų už jos ribų. Darbuotojai ir vaikai giliai galvoja apie tai, ką daro, o bendradarbiavimo lygis yra išskirtinis visais lygmenimis. 

 

Vitlio licėjus daug dėmesio skiria nuolatiniam visos mokyklos vystymuisi ir inovacijoms, o taikomas išskirtinis lyderystės modelis užtikrino pavyzdinį poveikį. Tai leido licėjui atsidurti švietimo sistemos priešakyje ir tapti metakognityvinės kompetencijos švyturiu“, – teigia Dr. Dave Walters.

 

Prisijunk prie mūsų – tapk Vitliu!

Kviečiame patikėti savo vaikų ugdymą mums, privačiai mokyklai Vilniuje – Vitlio licėjui. Čia itin daug dėmesio skiriama ne tik mąstymo gebėjimų ugdymui, bet ir inžinerijai, robotikai, informacinėms technologijoms – sritims, kurios yra ypač aktualios ruošiantis ateities galimybėms. 

 

Šiuo metu vykdo priėmimą į 5-8 klases. Registruotis susitikimui galite čia: TAPK VITLIU!

Privati mokykla Vilniuje

TAPK VITLIU

Pažink pasaulį išradingai

TAPK VITLIU

Inovatyvūs būdai mokytis

TAPK VITLIU

Čia auga smalsumas

TAPK VITLIU
Licėjus buvo pripažintas „Mąstymo mokykla“ nuotrauka
Licėjus buvo pripažintas „Mąstymo mokykla“ nuotrauka
Licėjus buvo pripažintas „Mąstymo mokykla“ nuotrauka
Licėjus buvo pripažintas „Mąstymo mokykla“ nuotrauka

Naujienos

Atvirų durų vakaras priešmokyklinukams spalio 9 d.

Spalio 9 dieną 18:00 val. online atvirų durų vakaras, skirtas tiems, kas domisi galimybe mokytis priešmokyklinėje klasėje 2024/2025 mokslo metais.
DAUGIAU

Atvirų durų vakaras priešmokyklinukams spalio 9 d.

Jūsų mažylis jau išaugo darželinuko uniformą ir yra pasiruošęs matuotis mokyklos suolą priešmokyklinėje klasėje?  Tuomet kviečiame iš arčiau susipažinti su Vitlio licėjumi! Spalio 9 dieną 18:00 val. lauksime jūsų nuotoliniame…
DAUGIAU

Pelnėme „eTwinning“ programos ženklelius

Pelnėme prestižinius „eTwinning“ programos ženklelius už svarbų įnašą švietimo srityje.
DAUGIAU

Pelnėme „eTwinning“ programos ženklelius

Privati mokykla Vitlio licėjus pelnė pripažinimą nacionaliniuose „eTwinning“ apdovanojimuose, pelnydamas prestižinius programos ženklelius už svarbų įnašą švietimo srityje. Šie apdovanojimai buvo suteikti už tris pagrindinius pasiekimus: Skaitmeninių ir kūrybinių priemonių…
DAUGIAU

Kaip vitliai sutiko Rugsėjo pirmąją?

Rugsėjo pirmąją Vitlio licėjaus kieme griaudėjo sprogimai, liepsnojo ugnis ir veržėsi dūmai.
DAUGIAU

Kaip vitliai sutiko Rugsėjo pirmąją?

Kupini jaudulio, bet pasiruošę žengti į naujus mokslo metus!  Pirmąją jų dieną Vitlio licėjaus kieme griaudėjo sprogimai, liepsnojo ugnis ir veržėsi dūmai. Taip tikri mokslininkai sutinka Mokslo ir žinių dieną…
DAUGIAU

Kaip tėvai gali padėti vaikams lengviau įveikti namų darbų užduotis?

Namų darbai svarbūs ne tik dėl įvertinimų, jie padeda įtvirtinti pamokose įgytas žinias, ugdyti mokinių savarankiškumą ir motyvaciją.
DAUGIAU

Kaip tėvai gali padėti vaikams lengviau įveikti namų darbų užduotis?

Vasarai skaičiuojant paskutines dienas, puikus laikas pradėti ruoštis naujiems mokslo metams. Nors į mokyklą rugsėjį žingsniuos mokiniai, tėvams taip pat pravartu apgalvoti, kaip padėti vaikams kuo sklandžiau pereiti iš atostogų…
DAUGIAU

Kodėl verta tapti Vitliu?

Čia auga ateities lyderiai, skleidžiasi kūrybiškumas ir drąsa eksperimentuoti.
DAUGIAU

Kodėl verta tapti Vitliu?

VITLIO UGDYMO PROGRAMA Mokydami taikome visame pasaulyje pripažintą, akredituotą tarptautinę Kembridžo programą. Sudarome mokiniams sąlygas ugdyti(s) kūrybinį mąstymą ir inžinerinę kompetenciją įgyvendindami specializuotos ugdymo krypties inžinerijos programą visose ugdymo pakopose.…
DAUGIAU

Licėjaus vadovė pataria, kaip ugdyti vaikų mąstymo įgūdžius namuose

Mąstymo įgūdžių formavimą svarbu pradėti dar vaikystėje ir tai turėtų būti daroma ne tik mokykloje, bet ir namuose.
DAUGIAU

Licėjaus vadovė pataria, kaip ugdyti vaikų mąstymo įgūdžius namuose

Vis sparčiau besikeičiančiame pasaulyje mokykloje įgytos dalykinės žinios greitai sensta, todėl šiandien specifinių žinių kaupimo poreikis menksta ir ypatingą svarbą įgauna mokėjimas kritiškai, pagrįstai ir savarankiškai mąstyti bei spręsti problemas.…
DAUGIAU
RODYTI DAUGIAU