EXPERT lygio įvertinimas | Privati mokykla Vitlio licėjus

EXPERT lygio įvertinimas

Kas gi yra ta STEM mokykla?

STEM mokykla – tai turinti aiškią STEM strategiją, kuri apibūdinama pagrindiniais elementais ir kriterijais.

STEM mokyklos ženklo tikslas – padėti Europos mokykloms sudominti jaunuosius europiečius STEM dalykais ir ugdyti šių sričių gebėjimus, suteikti mokykloms priemonių, būtinų įtraukti mokinius, mokytojus ir kitas suinteresuotąsias šalis į susijusias veiklas sukuriant tinkamą STEM mokyklos strategiją.

Šio įvertinimo siekėmė beveik 4 metus, tad džiaugiamės, jog nuoseklus darbas, atkaklumas ir ryžtas buvo įvertintas. Didžiuojamės, jog  privati mokykla Vilniuje Vitlio licėjus atitiko 21 STEM mokyklos kriterijus ir „STEM SCHOOL LABEL“ ekspertai mokyklai suteikė aukščiausią EXPERT ženkliuką! 

Tam, jog STEM strategija būtų veiksminga, kiekvienai kandidatuojančiai mokyklai reikia atkreipti dėmesį į septynias skirtingas sritis, kurios apima: 

  • mokymą;
  • ugdymo programų pritaikymą;
  • vertinimą;
  • darbuotojų profesinį tobulėjimą;
  • vadovavimą mokyklai ir mokyklos kultūrą;
  • ryšius ir mokyklos infrastruktūrą.

 

STEM mokyklos ženkleliai yra trys:

  • Pradedančioji mokykla: nedidelė patirtis taikant mokyklos STEM strategiją;
  • Pažengusi mokykla: pažangesnis požiūris į mokyklos STEM strategiją;
  • Patyrusi mokykla: puiki patirtis pagal visus mokyklos STEM strategijos kriterijus.

Šiandien esame pasiekę aukščiausią EXPERT lygį ir esame mokykla, turinti puikią patirtį, atitinkančią visus mokyklos STEM strategijios kriterijus. Šiuo metu Lietuvoje yra tik 6 mokyklos, turinčios EXPERT ženkliuką, tad didžiuojamės būdama viena iš jų!

 

Kuo tai naudinga ir svarbu? 

Šis pripažinimas yra STEM kokybės ugdymo ženklas ir tai suteikia žinomumą mūsų šalyje ir Europoje. O svarbiausia – tai skatina nesustoti, tobulėti ir palaikyti STEM eksperto lygį. 

 

Become Vitlis and JOIN US!

This is a Private school in Vilnius

JOIN US

Discover the World inventively

JOIN US

Innovative learning methods

JOIN US

Here, curiosity is acquired.

JOIN US
EXPERT lygio įvertinimas nuotrauka
EXPERT lygio įvertinimas nuotrauka
EXPERT lygio įvertinimas nuotrauka
EXPERT lygio įvertinimas nuotrauka

Blog

We became a Candidate School for the IB MYP

Vitlio Lyceum – a Candidate School for the International Baccalaureate (IB) Middle Years Programme (MYP)!
MORE

We became a Candidate School for the IB MYP

Privati mokykla Vitlio licėjus – Tarptautinio bakalaureato MYP (Middle Years Programme) mokykla kandidatė! Ką tai reiškia? Kaip mokykla kandidatė, galėsime pradėti diegti Tarptautinio bakalaureato filosofija paremtą pagrindinio ugdymo programą (MYP…
MORE

Išradėjų susirinkimas vienoje vietoje!

Vitlio licėjaus išradėjai susibūrė vienoje vietoje – mokykloje nugriaudėjo jau antrus metus vykstanti STEAM konferencija.
MORE

Išradėjų susirinkimas vienoje vietoje!

2024 m. gegužės 9 d. privačios mokyklos Vitlio licėjaus išradėjai susibūrė vienoje vietoje – mokykloje nugriaudėjo jau antrus metus vykstanti STEAM konferencija. Visus metus ruošęsi mokiniai savo projektus viešai pristatinėjo…
MORE

Pažintis su Vitlio licėjumi 5-9 kl. mokinių tėvams

Kviečiame dalyvauti privačios mokyklos Vitlio licėjaus atvirų durų vakare skirtame 5-9 kl. mokinių tėvams. 
MORE

Pažintis su Vitlio licėjumi 5-9 kl. mokinių tėvams

Kviečiame dalyvauti online atvirų durų vakare skirtame 5-9 kl. (gegužės 29 d. 18:00) mokinių tėvams. Sužinoti apie licėjų galėsite nuotoliniu būdu formatu iš jums patogios vietos. Susitikimo metu: Aptarsime jums rūpimus…
MORE

Kaip vaikams pasiekti asmeninių tikslų: svarbus tėvų pavyzdys

Siekdamas tam tikro tikslo, vaikas turi jausti ne tik tėvų palaikymą, emocinę paramą, tačiau ir suprasti, dėl kokių priežasčių jis tai daro, reflektuoti jau įveiktus žingsnius.
MORE

Kaip vaikams pasiekti asmeninių tikslų: svarbus tėvų pavyzdys

Dažnai tėvai pastebi, kad vaikams kyla sunkumų laikytis užsibrėžtų tikslų, pabaigti pradėtą užduotį. Nors išsikėlęs tikslą ir siekiantis rezultato vaikas trykšta entuziazmu, motyvacija gali greitai išblėsti. „Siekdamas tam tikro tikslo,…
MORE

Mąstymo įpročio – atkaklumo – ugdymas

Vitlio licėjuje ugdome ne tik žingeidžius ir mąstančius jaunuolius, bet ir atkaklius bei ryžtingus, nuolat siekiančius savo tikslų ne tik mokykloje, bet ir už jos ribų!
MORE

Mąstymo įpročio – atkaklumo – ugdymas

Mąstymo įpročiai – plataus spektro įgūdžių rinkinys, lemiantis požiūrį, reakciją į situacijas ir sąveiką su aplinkiniu pasauliu ir apimantis ne tik intelektinius, bet ir emocinius įgūdžius – tai tarsi svarbiausi…
MORE

IB PYP PROGRAMME MODEL

The IB PYP puts the students at the center of the programme. The whole programme is built around the student, encompassing six transdisciplinary themes.
MORE

IB PYP PROGRAMME MODEL

IB PYP programos centre – mokinys. Aplink mokinį kuriama visa programa, apimanti šešias transdisciplinines temas, gvildenamas temas per dalykų sritis, projektinius darbus, o svarbiausia – ugdomas mokinio profilio savybes. Veiksmai…
MORE
READ MORE
en_GBEnglish